Belladesign tooted valmivad käsitööna, mistõttu on toodete valmimisaeg 1 - 10 tööpäeva.

Ettevõttest - BellaDesign

Ettevõttest - BellaDesign

Ettevõttest - BellaDesign

Ettevõttest - BellaDesign

Ettevõttest - BellaDesign
Ettevõttest - BellaDesign

Ettevõttest


Tere, mina olen BellaDesign looja Pille Opmann.
Kuigi kõik ei ole veel päris valmis, saan juba vaikselt alustada ja Teile, armsad sõbrad, pakkuda enda modelleeritud tooteid. Mul on väga palju ideid, mida tahaks ellu viia, aga hetkel on mul kodus pisike segaja, kes on tugevasti pidurdanud minu teekonda- väike pesamuna Isabella, kes on samas mulle ka suureks inspiratsiooniks. Ilma temata ei oleks ma ka ilmselt nii kaugel oma unistustega. Lisaks oma lastele, on mul ka palju häid- ja väga häid sõpru ning tuttavaid, kes on mind sellel teekonnal aidanud. Suur-suur tänu Teile, kes on seda teinud nii suuremal kui ka väiksemal moel!
Tootmisprotsessi juures mõtlen mina välja tegumoe, samuti konstrueerin ning modelleerin lõike. Tooted aga valmivad minu suurepäraste õmblejate käte all. Olen siiralt tänulik, et mul on nii palju abilisi.
Ostan kangaid erinevatest Euroopas tegutsevatest poodidest/ ladudest. Eestist ostan kangaid sellistelt tegijatelt nagu Saree Tekstiil, Remps Kangad, Graatsia Fabric&Design ja veel mitmetest erinevatest firmadest. Kõik kangad omavad ÖKO-Tex 100 sertifikaati, mis tähendab, et need on tagatult nahasõbralikud ja ei sisalda kahjulikke aineid. Kõik tooted on naturaalsed ja nahasõbralikud.
Lõpuks on üks minu unistustest saanud teoks.
Olen nii õnnelik, et seda ei oska kohe sõnadesse pannagi.
Serena Williams: “Iga inimese unistus võib tõeks saada, kui sellele kindlaks jääda ja kõvasti tööd teha.”

BellaDesign @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper